Новобудови
Вторинний ринок
Характеристики
Площа, м.кв. 0 - 270
, Ціна
Відображати:
Сортувати по ціні:

Кімната для підлітка: як пережити ремонт

Складно сказати, коли дитина переходить в підлітковий вік - не по роках, а по поведінці, потребам, характеру. Однак, якщо ви почали помічати, що ваш син або дочка «виростає» з меблів, куплених для дитячої, і з самого оформлення кімнати, значить ви стоїте на порозі необхідності обладнати кімнату для підлітка. І хоч важкий вік називають так не дарма, ми постараємося допомогти вам підготуватися до ремонту, який пройде без сварок, розбіжностей, образ і закінчиться задовільним результатом для батьків і самого чада.
Дитина або дорослий?
Якщо ремонт в дитячій кімнаті робиться на розсуд батьків, то дизайн кімнати для підлітка вимагає участі і самої дитини. При цьому, для досягнення максимально успішного результату, придушувати бажання юного дизайнера не варто. Важливим завданням залишається лише стримати їх в рамках бюджету і здорового глузду. Влаштовувати протистояння немає сенсу - краще постаратися знайти компроміс. Бажано заздалегідь розділити коло обов'язків. Наприклад, нехай дитина вибирає шпалери або колір фарби для стін, а ви - підлогове покриття і / або меблі. Таким чином, ви будете відповідати за функціональне обладнання кімнати, а підліток - за її декоративне оформлення.
Як зорієнтуватися і заощадити
Перш за все, вам доведеться знайти консенсус щодо стилістичного напряму. І завдання це, чесно кажучи, не з простих. Приділіть цьому час, влаштуйте спільний пошук прикладів в Мережі. Пам'ятайте, що сучасні підлітки живуть активним соціальним життям і викладають свої фотографії в різні блоги і соц.мережі, і вашій дитині, зрозуміло, буде приємно хвалитися своїм інтер'єром, якщо він буде стильним. Тому пропонуємо вам звернути увагу на модні нині напрямки: скандинавський стиль, бохо, модерн і індастріал. На щастя, ремонт в такому стилі не вимагає таких витрат, як, скажімо, неокласика чи ар-деко.
З чого почати
Визначившись зі стилем інтер'єру, подумайте, які з наявних меблів в кімнаті дитини вже не потрібні, а які можна було б залишити. Можливо, деякі предмети можна перетворити в ім'я стилістичної єдності. Непотрібні, але «живі» меблі можна продати через онлайн майданчик, яких сьогодні немало, щоб заощадити гроші на ремонт.
Ключ до успіху - зонування
Важливо також пам'ятати, що підліток проводить левову частку часу саме у себе в кімнаті. Для дитини це і спальня, і домашній офіс, і місце, куди можна покликати друзів (особиста вітальня), і гардероб, і бібліотека. Тому рекомендуємо ретельно продумати зонування кімнати. Також важливо приділити увагу системі зберігання речей. Причому, з огляду на той факт, що не всі підлітки люблять займатися прибиранням, а значить, підтримувати порядок має бути легко - у кожної речі має бути своє місце з самого початку.

 Джерело: myinterior.info

© Центр Продажу Квартир Professional, Всі права захищені 2018
замовити дзвінок