Новобудови
Вторинний ринок
Характеристики
Площа, м.кв. 0 - 270
, Ціна
Відображати:
Сортувати по ціні:

Як правильно здійснити передачу грошей при покупці квартири

Якщо ви купуєте квартиру на первинному ринку, то варіантів оплати два: в касу компанії-забудовника або ж через банк.
Якщо це споруджуваний будинок, рекомендуємо вам до останнього не вносити повну вартість житла – щоб, якщо раптом почнуться проблеми зі здачею, не втратити всі заощадження. Економією на знижці при 100%-ій оплаті в даному випадку можна і пожертвувати.
Відносно повернення грошей: якщо ви передумали купувати житло або інші форс-мажорні обставини (повинні бути прописані в договорі), не сподівайтесь на те, що це вдасться зробити швидко. Навіть більше, вам не уникнути втрат. Зазвичай забудовники прописують умови повернення грошей зі штрафними санкціями для інвестора.
Їх теж можна зрозуміти: фірма-забудовник вже не має цих коштів на руках, вони вкладені в будівництво, тому вам запропонують або посприяти у продажі вашого готового житла, або ж допомогти продати вашу частку з переуступки.
Але це запропонує зробити сумлінний забудовник, а від компаній із сумнівною репутацією ви навряд чи дочекаєтеся навіть такої допомоги.
Якщо ви купуєте житло на вторинному ринку – оплата може проводитися на банківський рахунок, або, якщо мова йде про економію, за договором дарування.
У першому випадку продавець оплачує оцінку нерухомості і платить податок 5-15% вартості квартири, а також держмито (1%), пенсійний збір (1%) і комісію нотаріуса (1%, але може бути і інша сума). Найчастіше, за домовленістю, всі ці витрати беруть на себе в рівних частках покупець і продавець.
Другий варіант – через дарування – ми б не рекомендували, а якщо все ж ви збираєтеся – проводьте угоду з досвідченим юристом. Податків в даному випадку менше, але ризиків набагато більше: вже після покупки може виявитися, що за квартирою тягнеться судовий шлейф.

 Джерело: ukr.segodnya.ua

© Центр Продажу Квартир Professional, Всі права захищені 2018
замовити дзвінок